top of page
Vyhledat
  • anna278193

Guru mých výcvikových metod bude Flája


Guru mých výcvikových metod bude Flája aneb Sirénčin deník


Nikdy bych neřekla, že to napíšu, ale Flájena je fakt chytrá. Co chytrá, je vychytralá, vyčůraná, proradná.... Prostě mám se od ní co učit.

Flája je těhotná, teda vlastně klidně vůbec být těhotná nemusí, každopádně se rozhodla využít všech těhotenských výhod hned, aby náhodou, jestli nás všechny tahá za packu, čemuž bych klidně věřila, urvala co se dá. Říkala, že má velký vzor v Hattuně, která je těhotná ještě před tím, než by nějakého manžela vůbec potkala.... Jenže Hatt vyžaduje pozornost a pohodlí, Flája vyžaduje jídlo. A to všechno jídlo světa, minimálně.

Nebudu se zdržovat výpisem všeho, co ta multicha stihla ukrást, ale některé věci skutečně stojí za zmínku:

1) CELÝ jahodový dort - teda nechala bílou čokoládu a 3 jahody, protože byla přistižena a do tlamy se to nevešlo.

2) Mrkev ze sněhuláka, kterou zajedla většinou sněhuláka

3) Celou misku MÝCH odměn, připravených na cvičení.

Bod číslo 3 pokládám za zásadní. Jeden by řekl, že když je to na lince a Flájena hraje těhotnou.... No nic, stejně za to může VONA.

Ale vezměte tu nespravedlnost. Flájena ukradne mango, jablko, mysli tyčinku, krabici džusu z červený řepy a chystá se to zajíst chlebem, celým bochníkem, který si nevím jak, to mi nechce říct, vytáhne z uzavřenýho chlebníku. Když jí ho chce VONA odebrat, tváří se že nedá a že slovo DEJ nikdy neslyšela. Přitom šprtka normálně pouští věci kdekoliv i na dálku.... A myslíte, že jí zbila jak psa? Ne, kouká se na ní shovívavě, že musí mít maminečka děsný hlad. Já včera chtěla odnést Kryštofovi sekanou, sice z talíře, ale on už jí nechtěl fakt, vlastně mi jí chtěl dát. Vím, že velké činy vyžadují rychlou akci, tudíž hop ze země na jídelní stůl, chňapnu sekanou a VONA zařve něco jako "Děláš si ze mě srandu, PUST TO!!!!", já se leknu, sekaná mi vypadne z tlamičky ne na povel, to byla fakt nehoda, a Flájena jí sežere!!!!!! Já mám průšvih a Flájena sekanou !!!!!


No jsem prostě týraná mnohem víc než obvykle, ale stále v sobě držím naději, že naše multicha bude příští týden u veta odhalena a začne jí režim, že bude koukat.


Vaše Sirénka


PS: A buďte rádi, že vás neobtěžuju těma kecama Flájeny o jejím fešném manželovi, velké lásce, kterou si prý ani neumím představit... A jejíma neustálýma heč, mám nejhezčího kluka na světě, který mi určitě přiveze spoustu jídla. Posuďte sami, je fakt pěknej, takže proč by chtěl mít něco zrovna s naší multichou, a jídlo, to jí určitě nedá, to by byl přece svět na hlavu!

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page