top of page
Vyhledat
  • anna278193

I VONA může mít někdy dobrý nápad....


Sirénčin deník

I VONA může mít někdy dobrý nápad....


Nebude se vám tomu chtít věřit, ani mě se tomu nechce pořád věřit, ale i VONA může mít někdy docela dobrej nápad. Vzhledem k tomu, že byl jisto jistě na dlouhou dobu poslední, musím si užít ten pocit, že mám sice nejblbější paničku, ale občas, občas se jí v hlavě rozbřeskne.

Ale k věci... V noci, teda všude tma tmoucí, nás s Bellou, a to je dost podezřelé, protože nás s Bellou nikdy, nikdy nikam společně autem nebere. Prý by na to potřebovala nervy z ocele a to nemá. Prostě v překladu není schopná zvládnout dva něžně temperamentní psy. My se s upírkou trošku hecujeme, kdo umí větší krávoviny, kdy umí víc řvát v autě, kdo rychleji překouše vodítko, kdo víc vyděsí člověka v kapuci. No jeden se s náma nenudí,ale vona je nudná sama o sobě, takže nikoho jen trochu zábavnýho kolem sebe nesnese.

Ale zase jsem odbočila. Vzala nás do haly, teda jednu po druhý, a tam byla po dlouhý době trenérka, která ani jednou nechtěla abych šla k noze!!!! Natož bez ukazování!!! Dala jí do ruky kulaté věci, které stvořil sám bůh a nechala jí, ať se o to se mnou přetahuje - velká sranda, pak ať mi to po zemi kutálí - neuvěřitelná sranda a nakonec ať mi to i (v jejím případě naprosto nemožně) hodí a já to ve vzduchu chytím, donesu a ona hází nebo kutálí na druhou stranu a to vám řeknu, to je hotová nirvána.

Asi vás překvapí, že ač mi je rok, mi existenci této neuvěřitelné věci zatajila, ale ona je divná, bere všechno, balónky, hračky a syslí si to v krabici, ani si s tím nehraje a vůůůůůbec, no jen strašně málokdy, nám to půjčí, když si to pes megatvrdě odpracuje. A tady jsem vůbec nepracovala, jen jsem si užívala tu nirvánu a doufala, že to nikdy neskončí.

Skončilo, ikdyž jsem jí říkala, že tam budeme teda raději bydlet. Naštěstí, ač je to hamoun, nám dvě zelený koupila. (Ale doma je zas schovala :(((( )

V autě mi upírka řekla, jestli vím, že tam bydlí koně a že je teda vyčuchala, no já si toho ani nevšimla a ještě mi říkala, že to teda vůbec nechytá do tlamy, ale plácne do toho nohou a pak jí to přinese.... Moc jsem jí neposlouchala, s hlavou v oblacích jsem si představovala, jak jí vyměním za někoho kdo umí házet tu zelenou věc a hází jí pořád dokola jenom Sirénce. Doma jsem navrch dostala večeři, což po tréninku nikdy nedělá. Ani mi nedošlo, že jsem vůbec nedostala žádný papání, protože jsem pracovala za tu božskou zelenou věc, která určitě spadla z nebe.


Přeju vám, aby se všem pejskům poštěstilo, že má ten jejich někdy dobrej nápad jako VONA, super si pohraje a dostane i večeři a malou chvíli se necejtí týranej, do tý doby než to božský zelený zas schová do krabice a hraje si s tím určitě sama po nocích.

Pokud Vám ten váš dává jídlo i hračky jen tak, jako třeba babička Hvězdě, tak vám přeju jen ty kapky do vočí, který následovaly po tý kráse, protože tam prej byl prach.


Krásné sny


Sirénka


PS: Navíc jí ta trenérka říkala, že já jsem děsně šikovná. Vona vůbec není šikovná a má trénovat házení. Cha chá, kdo ji zná předem ví, že je to rovnou ztracený....

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page