top of page
Vyhledat
  • anna278193

Mimořádná doba žádá mimořádný talent aneb Sirénin deník....


Mimořádná doba žádá mimořádný talent aneb Sirénin deník....


Sice nevím, kdo to vymyslel, a překvapivě jsem to nebyla já, že do MHD nosí náhubky nejen psi, ale i VONI. VONA se dneska snažila vyrobit náhubek pro páníčka a protože neumí šít (teda neumí vlastně pořádně vůbec nic) tak zašmodrchala dvě gumičky do šátku a vyrobila masku, za kterou by se žádný terorista nemusel stydět. No řeknu vám, potkat ho takhle na ulici, uteču. Kdyby nebyla hloupá a nevyhodila ty podprsenkový roušky, který pracně Mersa už půl roku vyrábí, měla by po starostech. Ale ty jí nebyly dost dobrý a to vypadaly minimálně tisíckrát. líp.


Ale co, je pandemie (pan de mi nakupovat), tak má sedět u počítače a objednávat mi mňamky a pak jít s náma cvičit a dávat nám ty nakoupený dobroty. Místo toho chodí do práce a posílá naše pamlsky cizím psům.

Ale není jediná, nějak ty dvojnohý povel místo, doma buď, furt nechápou.

Včera byl výletní den, kolem našeho plotu se táhly zástupy lidí tám a zase zpátky. Jako já si myslela, že bezva procházka je na pole nebo do lesa nebo na louku, kde nikoho nepotkáte. U nás je ale nejoblíbenější trasa k ceduli s názvem vesnice a zase zpátky. Hezky po asfaltu, asi chtěj obrousit drápky nebo co, když jim zavřely ty manikůry a pedikůry. Hatt pak čeká u plotu, aby každýho pozdravila, když jde tam a za minutu a půl zase zpátky. Asi jsou všichni zklamaný, že u tý cedule žádnej poklad není a všichni se tam chodí zas a znova koukat, proč tam chodí ty ostatní. Jen VONA je z toho na nervy, vadí jí, že je Hatt slušně vychovaná a všechny slušně zdraví a vadí jí i to, že my černobílé na ní číháme a občas jí štípneme zezadu do kalhot, když jde někoho kolem plotu doprovodit.

Naší multichu Fláju ale dovádí k nepříčetnosti, že máme neprůhlednej plot, takže nikdo nevidí, jak je multicha krásná a tak čumí přes plot k sousedům a řve na ně, ať si přestanou všímat těch bílejch koulí od vedle a jdou obdivovat jí :)))) Namyšlená je!


Za největší úspěch, ale považuju, že někdo konečně pochopil, jak jsou výstavy zbytečný a zatrhnul je globálně, hezky všem najednou a šmytec. No a jí z peněženky vytáhnul pár peněz a já jsem v tom vyjímečně zcela nevinně.Ale vraťme se o pár týdnů zpět:


VONA: Sirénko, přihlásím tě na výstavu do Prahy, tak ne že vylínáš!!!

Já: Stopro vylínám, nehlaš to a kup něco pořádnýho.

VONA: A ne že si vymyslíš nějakou tvojí vychytávku!

Já: To víš že vymyslím......

Neposlechla a všechny nás přihlásila....


O týden později:

VONA: Sirénko, přihlásím tě na výstavu do Českých Budějovic a ty budeš hodná holčička a moc hezky se předvedeš, ať všichni vědí jaká si pěkná....

Já: Nikomu nic neukážu, něco si vymyslím a do toho, jak jsem pěkná nikomu nic není.... Nejsem multicha Flája, abych se někde natřásala!!!

Neposlechla a všechny nás přihlásila....


A kdo měl pravdu? Zase já! Nikam se nejede, nic nebude, prachy v trapu a když to posunou, budu stopro hárat :))))) A budu nahatá :))) Ale kdo chce kam, však víte.


No hezky užívejte těch korunních prázdnin, naučte je něco nového, třeba nosit ty náhubky a pokud jsou tak nemožný jako VONA, půjčte jim svůj. Nebo, pokud máte trpělivost, je naučte třeba couvanej slalom, já jí to naučila za dva tréninky a byo to s těma jejíma dřevěnejma nohama fakt těžký.


Takže pa zas někdy, až se budeme moct zase srocovat na treníninkách!


Vaše Sirénka


PS: Hlavně nezapomeňte dělat, že jste všechno potřebné o těch prázdninách zapomněli, kápne z toho hromáda pamlsků, novej balónek a jejich špatný svědomí, že jsou uplně nemožný.


PS2: Ale postoj jsem jí vyfikla, ať ví, že mám dobrou vůli, no ne? :)))))))

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page