top of page
Vyhledat
  • anna278193

Novoroční předsevzetí


Sirénčin deník

Novoroční předsevzetí


Když jsem se vám minule chlubila, jak jsem parádně zvládla všechny své cíle, s klidným svědomím si troufnu dát několik Novoročních předsevzetí. Jako kdybych byla jako VONA, vůbec se s tím nemusím obtěžovat, protože VONA není schopná žádné předsevzetí nikdy dodržet. Ale já jsem borderka, chytrá borderka, navíc nás ve školce pro štěňata učili, že důležitá je důslednost..... Prostě mám pocit, že se to musí povést. Jediné, na co si oproti loňsku dám pozor je, aby mě neukecala, neuplatila masem nebo nenalákala na hračku. To je totiž moje velká slabina.... No k věci:

1) Žádná zkouška není tak lehká, abych jí dala hned na poprvé...

(Minulý rok jsem opravdu zaváhala a nedošlo mi, že správný výcvikář nedává věci zadarmo, nýbrž stěžuje kritéria a zvyšuje nároky. Hodlám tedy zvýšit kritéria její úspěšnosti tak, že bude čumět.)

2) Nevyhraju na žádné výstavě

(Mám několik způsobů provedení, co jsem vyzkoušela loni. Prudit na výstavním vodítku tak moc, že si rozmyslí mě hlásit. Jako nejlepší se ukazuje pasení spolutrpících v kruhu a absolutní JEJÍ ignor. Druhé co jsem vyzkoušela byl psincový kašel, gastritida a rozřízlý polštářek. Tyto způsoby jsou velmi ale velmi účinné, bohužel pro psa dost nepohodlné, budu je tedy pokládat za krajní řešení. Poslední a rozhodně nejlepší věc je hárání. Všechno na to hodíte. Nechce se vám cvičit - háráte. Nerozumíte povelům? Háráte. Nechce se vám z gauče nebo z postele? Háráte. Prudíte spolubydlící kvůli krávovinám? Háráte. No kdo by se mnou v takovém stavu někam jezdil? Budu hárat celý rok!

3) Opravím zbytek vodítek (koupila nám nové k Vánocům), přivlastním si novou dávku plyšáků (ještě že ty děti máme) a udělám okna z chodby do všech pokojů, co okna, udělám rovnou Sirénkový dveře. A taky do ledničky je udělám.

4) Budou za mě trpět ty ostatní

(Ve štěněčí fázi jsem totiž podstoupila pár velmi ponižujících věcí jako je koupání, česání, stříhání drápků, odebírání všech dobrostí se slovy Fuj, nesmíš, zakazování pasení koštěte, vyndavání psa z naprosto luxusního obsahu odpadkového koše, focení v nesmyslných pózách a nebo dokonce naprosto ponižujícího vážení. Sama ať se váží, no ne?

Takže letos to budou dělat ostatní, hlavně Hvězda, protože je malá, hloupá, snaží se jí cha cha cha za každou cenu vyhovět a není to borderka. Navíc to není takový utrpení, když s NÍ není furt a v klídku se u babičky krmí škrábaným hovězím masem, žádnejma nechutnejma granulema.


A protože když něco slíbím, tak to taky splním, dneska Hvězdu šoupli na děsně malou váhu a navíc jí u toho fotili. :))))) To má za to hovězí!!!


Přeji vám stejně úspěšný vstup do toho dalšího roku, teda pokud vám taky neškrábou hovězí a nedávaj tvarůžek. To bych Vám přála maximálně tu váhu.


Vaše Sirénka

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page