top of page
Vyhledat
  • anna278193

Sirénčin deníček aneb Sirénka novoroční předsevzetí plní...

Aktualizováno: 16. 2. 2021


Sirénčin deníček aneb Sirénka novoroční předsevzetí plní...


Moji milí přátelé a fanoušci mých velkolepých myšlenek. Doufám, že již dávno chápete, že co štěk, to perla.

Mé loňské předsevzetí bojkotovat výstavy jsem pojala globálně a zachránila od prudy nejen sebe, ale i všechny ostatní. Není pochyb, že jsem rozená altruistka a myslím na blaho světa a světový mír. Nebýt Miss world zrušená, už mi tu dávno votravuje někdo s korunkou... Bohužel to sebou neslo i negativní důsledky, které se mě bytostně dotýkají, jako omezení tréninků Sirénky - fuuuuuuj. Altruismus stranou a zpět k tomu, starat se o blaženost velkých duší - tedy té mojí. Proto bych raději pro tento rok naplánovala tolik akcí pro Sirénku, že na výstavy nezbude čas! Možná by stálo za úvahu je prohlásit za týrání zvířat, no koho baví nechat se ochmatávat kromě naší bláznivý multichy Flájeny a ta stejně nemá chlupy a vypadá jak koště, tak co. Ale abych zas nedopadla jako letos, za dobrotu na žebrotu.

Co se mi ale vůbec vůbec nepovedlo je to, že naše multicha přivedla na svět 8 spratků, kteří mě nejenže obtěžovali, ale jeden nám tu zůstal!!!!!! A vypadá to že snad na furt!!! Je to nechutný šprtě a vůbec se ode mě nechce nic užitečného naučit, prej bude dělat co Vona říká????? Navíc je to fracek protěžovaný, kterýmu něco Vona ukáže a ona to jako hned bude dělat, to jako vážně??? Každý máme v naší smečce svůj užitečný úkol, Deborka prudí, Hattienka štěká u plotu, Bella chodí s jazykem ven a na cizí rozkošně vrčí, multicha Flájena si hraje na krásnou a krade jídlo, Mercina nás všechny pase a otravuje s aportkem a já cvičím, jsem geniusální, jedinečná, úžasná, nenahraditelná a všechno hned chápu! Pro takový štěně tu místo nemáme, takže ať se Londýna laskavě přeorijentuje na tahání odpadků nebo kousání bot nebo si sbalí batůžek a táhne na sever, tam si může honit ego jak uzná za vhodné. To jsem se rozčílila.

Výpočet křivd ale nekončí. Spratek Merca chodí pást bez Sirénky!!!! A chodí někam běhat tunýlkama nejen že bez Sirénky, ale s Flájenou!!!!!!


Z těchto faktů vyplývá jednoznačný závěr a já

každopádně souhlasím s páníčkem, že pro žádného dalšího fracka tu není místo a postarám se o to, aby tu už nic nezůstalo.

Vona teď blekotá furt něco o tom, že jsem na řadě se štěňátkováním (Viď, Sirénečko že budeš báječná maminečka). Tůůůdle, nůůůdle!!!! Já vím jak na ní, hezky začnu cvičit, možná jí i nějakou tu zkoušku dám, aby jí ty myšlenky na děti přešly, jsem kariéristka a nemám v plánu utírat někomu ani tlamičky ani zadky. Leda že by se vytasila s korunním princem, majitelem všehomíra nebo psím Bradem Pittem a pak bych jí dala pár chlapečků, aby se vztekla a ani jí nenapadlo, že se budu o nějaký dítě celej život starat jako to má multicha s Londýnou už navždy spočítaný.


Nový rok jsem začala cvičením za salámek. A protože, jak na nový rok, tak po celý rok, asi se mám na co těšit! Jen tu Merci měla nechat doma, abych pak mohla konečně říct Londýně, že u nás cvičím jenom já, Sirénka, a ostatní chodí na trénink tu a tam, aby dokázaly, že úžasná jsem jenom já.


A vám všem přeji do roku 2021 po mém vzoru hodně pokory a skromnosti a ať vám všechno vychází! A když ne, stačí se na černou podívat bíle a hned budete vědět, že jste to přesně takhle potřebovali. A až Londýna přestane podávat packy a začne tahat koš bude i Sirénčin svět v rovnováze naplněný sluncem.


Vaše navždy dokonalá Sirénka


PS: Tohle je spratek Londýna a rozhodně není tak roztomilá jak Vona o ní říká!!!

14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page