top of page
Vyhledat
  • anna278193

Svět se zbláznil a VONA nejvíc


Sirénčin deník

Svět se zbláznil a VONA nejvíc


Nic nefunguje, tak jak by mělo, cítím se ještě týranější než loni touhle dobou. Sice mě podle svého předsevzetí bere cvičit hodně, ale nechápu kam na ty lidi chodí. Já jsem přece jasně řekla, že jí stížím kritéria a VONA mě vezme k někomu, kdo na mě sotva koukne jedním okem a začne jí vehementně tvrdit, že mi nemá ukazovat. Že to jako umím i bez toho. Samozřejmě, že to umím, ale kurník já jí přece cvičím aby mi ukazovala víc, abych u toho nemusela vůbec myslet. Prostě ta ženská, co si ji na mě přivezla bůh ví odkud, zkazila moje roční úsilí!!!!!!! A to za půl hodiny!!!!! Některým lidem by měli učit JÍ zakázat. Nejen, že to na mě zkouší i doma, ale navíc to prej nebylo naposled!!!!

JEJÍ drzost došla tak daleko, že mě nevzala na zkoušky. Méla jsem připravené excelentní vystoupení. VONA si tam raději honí ego a že prej se učí na rozhodčí. Doufám, že rupne, stejně je nesvéprávná a já pak konečne trhnu rekord v počtu nesložených HtM zkoušek na jednoho psa na celém světě. Však VONA mi dost pomáhá, jednou nespočítá kroky, jednou zapomene slalom a jednou mi nechá obojek. No a ubírá mi tím prostor pro mé tak krásně naplánované disky a není z toho jasné, že jsem to prostě složit nechtěla.

Ještě že na poli výstavním klape všechno jak má. Sice mě někam nadějuplně přihlásila, ALE já schodila všechny chlupy a vypadám výborně nevýstavně. A naprosto vyjímečně se Flája zachovala jako kámoška a začala hárat. A vzhledem k tomu, že má naplánovanou cestu za manželem, (doufám že tam zůstane a pro mě zbyde její porce granulí, hlavně aby nepřijela domu zbouchlá, to by pak za tu osvobozenku z výstavy mohla chtít, abych se o ty fracky třeba starala, což rozhodně nemám ani při nejmenším v úmyslu,) se trefila přesně do termínu té přiblblé výstavy.

Kdyby se vám zdálo, že píšu kostrbatěji než jindy, je to pro to, že jsem z klávesnice odmontovala písmenko R. Původně jsem teda chtěla sestavit svojí vlastní, pak mě to přestalo bavit a to pitomý R se prostě schovalo, no. Sice jí páníček donesl novou klavesnici, ale to VONA zas neumí zprovoznit, takže mě bez toho R normálně nechala živořit.


Mojí milí, držte mi palce, ať to konečně vezmu do svých pacek. A taky na Fláju myslete, ať se, nána pitomá, nenechá zlákat sladkými řečickami: Flájenko, víš že všechny maminky pořád moc moc moc papají a ty budeš moc papat úplně na celém světě nejvíc.


Vaše Sirénka


PS: Naše bojové cvičení s názvem rychlý útěk už máme šťastně za sebou!

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page