top of page
Vyhledat
  • anna278193

Vona jednou skončí za katrem, jako že se Siréna jmenuju!


Mnozí z vás jí znají dýl než já, a tak víte o čem mluvím.... A nejvíc toho vědí holky u nás doma.... Vlastně se divím, že na ní ještě nikdo nezavolal sociálku pro týraný zvířata (možná je i sociálka pro týraný Sirénky). Ale až vyrostu, najdu je a všechno na ní nabonzoju a už se z toho nevykroutí.

Jenom pár příkladů za všechno utrpení, které mi způsobila poslední dobou. Za takový seznam by se nemusel stydět ani Herodes....

1) Když si mě přivezla, poměrně oprávněně jsem vydala rezoluci, že samotný granule jsou nepoživatelný. VONA se chytla za hlavu, jaká že je zlá a chtěla mě otrávit nechutnejma brokama a uvařila mi k nim hezky vývar s rejžičkou a trochou masíčka. (Trochu ho nebylo, bylo ho spíš málo) A ty broky smíchaný s tím masíčkem a vývarem se staly hnedle poživatelnými. Ale je lstivá, tak jsem si ani nevšimla, že toho dobrýho v misce ubývá a hnusnech broků přibývá až mi včera, věřte nebo ne, naservírovala zas ty granule samotný. No chtěla jsem to rezolutně odmítnout, ale všichni se proti mě spykli a ty nenechavý spolusmečkovnice mi stály za zády a čekaly na to, co v tý misce zbyde.... A když jsem odešla, abych dodržela svoje psí štěknutí, tak mi je normálně vdechly. Ani jsem neměla šanci si to rozmyslet. No, donucená tíhou okolností jsem už oběd váhavě snědla a večeři snědla tak rychle, jako by byla dobrá, což nebyla!!! Těžko může bejt jeden zásadovej, když vás všichni Brutové najednou zradí.....

2) Další nehoráznost je, že jeden pes jde ven, vzorně se tam vyčůrá a jde si sednout ke dveřím na terasu, ať mě jako hnedle pustí domu. Rychle jsem okoukala fígly spolusmečkovnic. Hattienka si špiní tlapky o její hnusný a neumytý sklo ve dveřích a Deborka sedí vzorně a štěká, Flája si chodi sednout na venkovní stůl a výhružně jí sleduje přes okno, Upírka je šprtka, nedělá nic a slepě věří, že na ní VONA nezapomněla. Rozhodla jsem se spojit všechny metody dohromady, kromě tý Upírčiný, ta je totiž na nic. Jenže na stůl, chca nechca , ještě nevyskočím, tak nezbývá než si špinit nohy o její okna (řeknu vám, měla by je mejt každej den), k tomu jí roztomile vyzývat štěkáním a výhružně na ní koukat. A VONA? Normálně si na mě otvírá pusu ve stylu, ať počkám, až naplní pračku nebo až si dojde na záchod. Pes očekává obdiv a VONA takhle.....

3) Nechala mě samotnou doma. Teda ne samotnou, s holkama, ale stejně. Jsem malá a nemůžu být sama doma. Potřebuju jí kousat bačkory, nohy, sundávat ponožky, drbat, mazlit a přetahovat se o hadr, hrát si z koštětem, kousat židli, když pracuje a být uplácená kostičkama, když si se mnou už nikdo nechce hrát.. Nééééééé být DÝL NEŽ HODINU sama doma!!!

4) Pokud máte dost silný žaludek, přidám ještě, co se mi stalo dneska. Chtěla jsem vzít Fláje kost, a protože je šrkt po ní, tak mi jí nejenže nedala, ale ještě na mě zavrčela a ŠLÁPLA mi na tlapku. Přední. No nasadila jsem děsnej ryk a hrozně jsem kulhala. Ne, nevzala mě hned sanitkou do prestižní nemocnice na Homolce k samotnému primáři, ale začala mi na ní sahat, identifikovala že za to může můj krásný prstíček na mé dokonalé tlapičce a řekla, že uvidíme co to udělá. No a pak jsem na to trochu zapomněla, tak jsem chvíli kulhala na tu druhou přední a VONA se mi vysmála. Tak jsem se urazila a šla spát. Bohužel jsem po spaní na to, že jí chci k smrti vyděsit tím, že budu kulhat na všechny čtyři tlapy najednou, zapomněla a ona mě s pocitem morálního vítězství prohlásila za její hysterku simulantskou!!!!

Odpoledne to chtěla vyžehlit tréninkem v Boudě, který byl teda zábavný. Hlavně je vidět, že si o ní Vanda (moje trenérka) myslí, že je uplně blbá a o mě, že jsem děsně chytrá a soustředěná a moc hezky mě chválí. Jí vůbec nechválí. Asi stejně jako já ví, že můj absolutní taneční talent je v jejím případě házení perel svi.... no prasatům. Mám před sebou těžké martirium, aby VONA byla použitelná, protože boží mlýny melou pomalu a já jsem ještě tu sociálku pro Sirénky nepotkala.

Takže kdybyste náhodou někde narazili na někoho, kdo jí přikáže dávat mi maso s rejžičkou - hoooodně masa a žádný granule, donutí jí pouštět mě ze zahrady a na zahradu v okamžiku, kdy si to usmyslím, brát mě všude sebou a ideálně chodit jen tam, kde je to pro Sirénky zábavný a taky mě litovat a šílet, když mě děsně bolí tlapička nebo cokoliv jiného, dejte mi vědět. Nebo mě máte na svědomí :)

Vaše krásná, šikovná a velechytrá Sirénka

PS: Na fotce ukázka mého výcvikářského talentu. Cvik jsem pojmenovala domeček. Když ti vlezu mezi nohy a koukám na tebe, znamená to, že chci maso. A funguje mi to parádně, koukejte jak hned sahá pro maso do kapsy!

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page