top of page

NEWS

Co je u nás nového?

Vyhledat

Nevím, co ten psincák, co si lidé mezi sebou neustále předávají způsobil u vás, ale u nás, kromě toho, že musí mít neustále přes pusu ten náhubek, tak se nemejkapuje už ani mezi lidi, způsobit to že srostla z mobilním telefonem a furt do něj něco ťuká. Jeden by řekl, že se jedná o obsedantní poruchu, kvůli kterým nás bordery doporučují nenechávat samotné na zahradě. Tak nevím, jestli za chvíli nezačne honit stíny a pást mouchy....


Multicha mi ale vysvětlila, že nás furt nikam hlásí, a že ale nikam nemusíme, hezky sbíráme tituly z pohodlí gauče a Vona se rad


uje. Řekla bych, že dokonalá win to win situace, kdyby ovšem kvůli tomu nemusel pes do vany, pak česat, foukat stříhat chloupečky na tlapičkách, aby nás jako vyfotila... O její inteligenci svědčí to, že nás vzala fotit na pole, kde voní myšičky a taky roste travička, kterou šíleně miluju, tak jsem vůbec nemohla stát, čumák hezky v hlíně a během několika vteřin se změnila z šampóna na trikolora bez šampónu. A Vona ječí..... Sirééééééno, jseš u


plně pitomá??? Proč to jako děláš??? Můžeš mi to nějak vysvětlit? Co jí na to mám asi říct, tak jsem se dál věnovala kořínkům. Jediný kdo byl z této litanie osvobozen byla Flája, protože vůbec nevypadá jako Multicha, ale jako koště a místo ocasu má štětku od záchodu. Prý si tu kondici hodlá dlouho udržet, neb jí pokládá za víc než výhodnou. Za to flafl Merca prý stála jako přikovaná, budu si na ní muset posvítit, protože v poslední době, místo toho aby pásla Hatt, tak se učí nový cviky a furt se jí vtírá. Má u mě schovaný dvě kousnutí do kalhot. Jedno za to, že se naučila povel styď se, který mi s Multichou a černýma svorně ignorujeme, protože žádný důvod ke stydění nemáme!!!! Minimálně já jsem totiž bezchybná. A pak ještě žebrání s položenou hlavu a pokládá jí uplně všude, nejhorší je, že i k ní na klín a ona se pak rozněžňuje a šišlá: Ty jsi taková šiiiiikovňoučká holčička Mersulíneček, flaflíček milovaný. No jeden pes by se z toho poblinkal. A Vona vůbec totiž nechápe, že to ten spratek dělá proto, že je línej předvést něco pořádnýho jako couvání, mega rychlé otočky nebo chůzi po zadních, nebo v případě Multichy všechno dohromady v kombinaci se sudy a výskoky a dementním kýváním a kroucením hlavy. Nikdy jsem o Ní neměla příliš vysoké mínění, ale že se nechá takhle napálit flaflem Mercinou, to mě teda fakt zklamala.


Být neustále na lajně má ale i jiné výhody, A to jsou online výzvy, kam vždycky někoho hrdě přihlásí a pak šíleně nadává, co t


o zas vymyslela, že s náma musí furt cvičit. Do poslední výzvy přihlásila spratka Londýnu a mě, dokonalou úžasnou Sirénku. Se spratkem ale cvičí mnohem víc, protože je to tupé štěně a takové jednoduchosti jako přiřadit se k noze jí trvají roky. Mě naopak vybrala šílené složitosti jako chodit pomalu a neskákat!!!!!!!! v zadní pozici, což jistě chápete je úkol megatěžký, i pro někoho tak talentovaného jako jsem já. V druhý půlce času se navíc přetočí do hysterie, že by za to každou borderku vyřadili z chovu, a začne se u toho divně hýbat jak při epileptickém záchvatu kombinovaném s padoucnicí, motat všechny pozice dohromady, dávat blbě povely a hrozně se diví, že jí nerozumíme.... No řeknu vám, kdybych nebyla o tolik chytřejší a shovívavější než V


ona, tak se na to vykašlu, párek nepárek. Předpokládám, že to skončí trapasem ve stylu, že se omluví, že mi vybrala moc těžké úkoly, které se MĚ nepodařilo splnit, místo toho aby přiznala, že je flákač a dohání to na poslední chvíli a ještě blbě.


Jo jinak jsem si na jedné online výstavě urvala BOB, tak doufám, že jí to bude ke štěstí stačit a až se svět vrátí do normálních kolejí, nebude to chtít opakovat na živo. Za tu dobu jsem totiž uplně zapomněla, jak se to běhá na tom výstavním vodítku tak, aby na ní rozhodčí koukali skrz prsty. Ale pokud by to bylo nutné, věnuji tomu veškerou svou energii a plány, jak se pomstím Mercině za to, že si taky urvala BOB v nějakým jiným onlajn světě, ale hlavně za to šprťácký stydění a pokládání hlavy, nechám na potom.


Znáte to, dočkej času, jako Sirénka večeře.....


PS: Víte že už to bude rok, co Vona vlastně nikam nesmí a ty dvounohý báječný jsou s námi víc doma, než v té prudné škole? Na tom se hned pozná, kdo je hodnej (Kája a Kryštof) a byl odměněný a kdo musí pykat až zčerná (VONA). Tak si hezky užívejte, že se o nás musí starat a poslali je na houm ofis, aby nám, svým dokonalý miláčkům dělali laskavě doma společnost.....

217 zobrazení0 komentářů

Aktualizováno: 16. 2. 2021


Sirénčin deníček aneb Sirénka novoroční předsevzetí plní...


Moji milí přátelé a fanoušci mých velkolepých myšlenek. Doufám, že již dávno chápete, že co štěk, to perla.

Mé loňské předsevzetí bojkotovat výstavy jsem pojala globálně a zachránila od prudy nejen sebe, ale i všechny ostatní. Není pochyb, že jsem rozená altruistka a myslím na blaho světa a světový mír. Nebýt Miss world zrušená, už mi tu dávno votravuje někdo s korunkou... Bohužel to sebou neslo i negativní důsledky, které se mě bytostně dotýkají, jako omezení tréninků Sirénky - fuuuuuuj. Altruismus stranou a zpět k tomu, starat se o blaženost velkých duší - tedy té mojí. Proto bych raději pro tento rok naplánovala tolik akcí pro Sirénku, že na výstavy nezbude čas! Možná by stálo za úvahu je prohlásit za týrání zvířat, no koho baví nechat se ochmatávat kromě naší bláznivý multichy Flájeny a ta stejně nemá chlupy a vypadá jak koště, tak co. Ale abych zas nedopadla jako letos, za dobrotu na žebrotu.

Co se mi ale vůbec vůbec nepovedlo je to, že naše multicha přivedla na svět 8 spratků, kteří mě nejenže obtěžovali, ale jeden nám tu zůstal!!!!!! A vypadá to že snad na furt!!! Je to nechutný šprtě a vůbec se ode mě nechce nic užitečného naučit, prej bude dělat co Vona říká????? Navíc je to fracek protěžovaný, kterýmu něco Vona ukáže a ona to jako hned bude dělat, to jako vážně??? Každý máme v naší smečce svůj užitečný úkol, Deborka prudí, Hattienka štěká u plotu, Bella chodí s jazykem ven a na cizí rozkošně vrčí, multicha Flájena si hraje na krásnou a krade jídlo, Mercina nás všechny pase a otravuje s aportkem a já cvičím, jsem geniusální, jedinečná, úžasná, nenahraditelná a všechno hned chápu! Pro takový štěně tu místo nemáme, takže ať se Londýna laskavě přeorijentuje na tahání odpadků nebo kousání bot nebo si sbalí batůžek a táhne na sever, tam si může honit ego jak uzná za vhodné. To jsem se rozčílila.

Výpočet křivd ale nekončí. Spratek Merca chodí pást bez Sirénky!!!! A chodí někam běhat tunýlkama nejen že bez Sirénky, ale s Flájenou!!!!!!


Z těchto faktů vyplývá jednoznačný závěr a já

každopádně souhlasím s páníčkem, že pro žádného dalšího fracka tu není místo a postarám se o to, aby tu už nic nezůstalo.

Vona teď blekotá furt něco o tom, že jsem na řadě se štěňátkováním (Viď, Sirénečko že budeš báječná maminečka). Tůůůdle, nůůůdle!!!! Já vím jak na ní, hezky začnu cvičit, možná jí i nějakou tu zkoušku dám, aby jí ty myšlenky na děti přešly, jsem kariéristka a nemám v plánu utírat někomu ani tlamičky ani zadky. Leda že by se vytasila s korunním princem, majitelem všehomíra nebo psím Bradem Pittem a pak bych jí dala pár chlapečků, aby se vztekla a ani jí nenapadlo, že se budu o nějaký dítě celej život starat jako to má multicha s Londýnou už navždy spočítaný.


Nový rok jsem začala cvičením za salámek. A protože, jak na nový rok, tak po celý rok, asi se mám na co těšit! Jen tu Merci měla nechat doma, abych pak mohla konečně říct Londýně, že u nás cvičím jenom já, Sirénka, a ostatní chodí na trénink tu a tam, aby dokázaly, že úžasná jsem jenom já.


A vám všem přeji do roku 2021 po mém vzoru hodně pokory a skromnosti a ať vám všechno vychází! A když ne, stačí se na černou podívat bíle a hned budete vědět, že jste to přesně takhle potřebovali. A až Londýna přestane podávat packy a začne tahat koš bude i Sirénčin svět v rovnováze naplněný sluncem.


Vaše navždy dokonalá Sirénka


PS: Tohle je spratek Londýna a rozhodně není tak roztomilá jak Vona o ní říká!!!

14 zobrazení0 komentářů

Mimořádná doba žádá mimořádný talent aneb Sirénin deník....


Sice nevím, kdo to vymyslel, a překvapivě jsem to nebyla já, že do MHD nosí náhubky nejen psi, ale i VONI. VONA se dneska snažila vyrobit náhubek pro páníčka a protože neumí šít (teda neumí vlastně pořádně vůbec nic) tak zašmodrchala dvě gumičky do šátku a vyrobila masku, za kterou by se žádný terorista nemusel stydět. No řeknu vám, potkat ho takhle na ulici, uteču. Kdyby nebyla hloupá a nevyhodila ty podprsenkový roušky, který pracně Mersa už půl roku vyrábí, měla by po starostech. Ale ty jí nebyly dost dobrý a to vypadaly minimálně tisíckrát. líp.


Ale co, je pandemie (pan de mi nakupovat), tak má sedět u počítače a objednávat mi mňamky a pak jít s náma cvičit a dávat nám ty nakoupený dobroty. Místo toho chodí do práce a posílá naše pamlsky cizím psům.

Ale není jediná, nějak ty dvojnohý povel místo, doma buď, furt nechápou.

Včera byl výletní den, kolem našeho plotu se táhly zástupy lidí tám a zase zpátky. Jako já si myslela, že bezva procházka je na pole nebo do lesa nebo na louku, kde nikoho nepotkáte. U nás je ale nejoblíbenější trasa k ceduli s názvem vesnice a zase zpátky. Hezky po asfaltu, asi chtěj obrousit drápky nebo co, když jim zavřely ty manikůry a pedikůry. Hatt pak čeká u plotu, aby každýho pozdravila, když jde tam a za minutu a půl zase zpátky. Asi jsou všichni zklamaný, že u tý cedule žádnej poklad není a všichni se tam chodí zas a znova koukat, proč tam chodí ty ostatní. Jen VONA je z toho na nervy, vadí jí, že je Hatt slušně vychovaná a všechny slušně zdraví a vadí jí i to, že my černobílé na ní číháme a občas jí štípneme zezadu do kalhot, když jde někoho kolem plotu doprovodit.

Naší multichu Fláju ale dovádí k nepříčetnosti, že máme neprůhlednej plot, takže nikdo nevidí, jak je multicha krásná a tak čumí přes plot k sousedům a řve na ně, ať si přestanou všímat těch bílejch koulí od vedle a jdou obdivovat jí :)))) Namyšlená je!


Za největší úspěch, ale považuju, že někdo konečně pochopil, jak jsou výstavy zbytečný a zatrhnul je globálně, hezky všem najednou a šmytec. No a jí z peněženky vytáhnul pár peněz a já jsem v tom vyjímečně zcela nevinně.Ale vraťme se o pár týdnů zpět:


VONA: Sirénko, přihlásím tě na výstavu do Prahy, tak ne že vylínáš!!!

Já: Stopro vylínám, nehlaš to a kup něco pořádnýho.

VONA: A ne že si vymyslíš nějakou tvojí vychytávku!

Já: To víš že vymyslím......

Neposlechla a všechny nás přihlásila....


O týden později:

VONA: Sirénko, přihlásím tě na výstavu do Českých Budějovic a ty budeš hodná holčička a moc hezky se předvedeš, ať všichni vědí jaká si pěkná....

Já: Nikomu nic neukážu, něco si vymyslím a do toho, jak jsem pěkná nikomu nic není.... Nejsem multicha Flája, abych se někde natřásala!!!

Neposlechla a všechny nás přihlásila....


A kdo měl pravdu? Zase já! Nikam se nejede, nic nebude, prachy v trapu a když to posunou, budu stopro hárat :))))) A budu nahatá :))) Ale kdo chce kam, však víte.


No hezky užívejte těch korunních prázdnin, naučte je něco nového, třeba nosit ty náhubky a pokud jsou tak nemožný jako VONA, půjčte jim svůj. Nebo, pokud máte trpělivost, je naučte třeba couvanej slalom, já jí to naučila za dva tréninky a byo to s těma jejíma dřevěnejma nohama fakt těžký.


Takže pa zas někdy, až se budeme moct zase srocovat na treníninkách!


Vaše Sirénka


PS: Hlavně nezapomeňte dělat, že jste všechno potřebné o těch prázdninách zapomněli, kápne z toho hromáda pamlsků, novej balónek a jejich špatný svědomí, že jsou uplně nemožný.


PS2: Ale postoj jsem jí vyfikla, ať ví, že mám dobrou vůli, no ne? :)))))))

5 zobrazení0 komentářů
1
2
bottom of page